Вчені створили кукурудзу з неймовірними особливостями

Вчені Університету Рутгерса зуміли за допомогою генетичної модифікації зробити так, щоб в кукурудзі утворювалася амінокислота, що міститься в м’ясі. Введення бактеріального гена змушує рослину виробляти метіонін – поживна речовина, важливе для здоров’я шкіри, нігтів і волосся.
Відкриття може принести користь мільйонам людей в світі, що розвивається, для яких кукурудза є основним продуктом, а також знизити витрати на корм для тварин, йдеться в повідомленні університету.
«Ми поліпшили поживну цінність кукурудзи, наймасовішою продовольчої культури, що виростає на Землі, – Більша частина кукурудзи використовується як корм для тварин, але в ній відсутня метіонін – ключова амінокислота, і ми знайшли ефективний спосіб його додавання», – коментує один з авторів проекту професор кафедри біології рослин Університету Рутгерса Томас Лейстек.
Згідно з даними Національного центру біотехнологічної інформації, метіонін, знайдений в м’ясі, є однією з дев’яти незамінних амінокислот, які люди отримують від їжі. Сірка в метіоніні захищає клітини від забруднюючих речовин, уповільнює старіння клітин і має важливе значення для поглинання селену і цинку. Сьогодні сільське господарство витрачає мільярди, додаючи синтетичний метіонін в кукурудзяне зерно, щоб допомогти худобі рости.

Залишити відповідь

Close Menu